دکتر فرشته اسفندیاری متخصص مغز و اعصاب و داپلر عروق مغز از آلمان

کلینیک تخصصی سردرد
دکتر فرشته اسفندیاری
متخصص مغز و اعصاب
و داپلر عروق مغز از آلمان

دکتر فرشته اسفندیاری

به نام آرامش بخش قلبها و شفا بخش جانها بیماری، بخش جداناپذیر زندگی بشر، و مشیت خداوند در شفای آن، هدیه ایست الهی. آرامش پس از این تلاطم زمینه ساز قدرشناسی به خاطر لحظه به لحظه زندگی سالم پس از آن خواهد بود. در اوج این اضطراب، صادقانه در کنارتان هستم؛ باشد که اراده پروردگار و اعتماد و همیاری شما و بهره گیری از علم، تجربه، هنر و تکنولوژی سبب این گشایش گردد.

درباره کلینیک مغز و اعصاب و سردرد

کلینیک فوق تخصصی سردرد دکتر اسفندیاری واقع در ایران و شهر تهران می باشد، که ماهانه افراد زیادی جهت مداوای انواع سردرد و میگرن به این مرکز درمانی مراجعه می کنند.بخشی ازمراجعین ما از هموطنان ایرانی هستند و بخش دیگری از قسمت های مختلف دنیا علی الخصوص کشورهای همسایه جهت انجام درمان های موفقیت آمیز به تهران سفر می کنند.

کلینیک ما توسط دکتر فرشته اسفندیاری متخصص مغز و اعصاب و داپلر عروق مغز از آلمان که یک چهره جهانی در درمان بیماری های سردرد است مدیریت می شود.ایشان تکنیکهای جدید درمانی مبتنی بر مطالعات خود در علوم پزشکی ارائه کرده است و مقالاتی را در کنگره های جهانی ارائه داده است. طبق بررسی آمارهای ماهانه کلینیک میزان درمان سردرد و در برخی موارد کنترل بیماری بسیار موفقیت آمیز است.